About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Contact Info

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+0989 7876 9865 9

info@example.com

6 +

років

Про нас

Наш центр розпочав свою роботу 2016 року. На основі багаторічного досвіду роботи в установах різного рівня та підпорядкування виникла ідея створити середовище, де б була доступна якісна діагностика в комфортних умовах для лікаря та пацієнта. Ми точно знали як має бути і точно знали, чого бути не повинно. Так виник центр ультразвукової діагностики. Засновник та провідний спеціаліст центру Кривенко Наталія Євгенівна більше 20 років працювала в установах онкологічного профілю, тож було вирішено більше уваги приділяти профілактичним оглядам, давати інформацію щодо можливостей та обмежень УЗД при різних захворюваннях. Окрім «сухого» висновку, кожному пацієнту приділяється увага і надаються рекомендації в межах компетентності щодо подальших дій – консультацій спеціалістів, інструментальних, лабораторних дообстежень тощо.

Якісний діагностичний процес в УЗД базується на двох «китах»:

Сучасна апаратура, яка має відповідати новітнім технологіям і мати високу розподільчу здатність
Досвід і постійне професійне удосконалення лікаря-спеціаліста, високе знання анатомії, фізики ультразвуку, морфологічних основ перебігу основних захворювань і т.п

Апаратура.

Для підтримки забезпечення всього спектру послуг, високої якості візуалізації і оптимізації процесу досліджень наприкінці 2021 року ми замінили експертну ультразвукову систему Philiрs, яка добре попрацювала з нами кілька років, на нову універсальну ультразвукову діагностичну систему Versana Premier (2021) від фірми GE. Це високопродуктивна універсальна ультразвукова система експертного класу. Завдяки сучасним технологіям, які використані в апараті Versana Premier, лікар може отримати зображення високої якості у різних пацієнтів. Апарат має широкий спектр датчиків, що дозволяє проводити всі види ультразвукових досліджень – від органів черевної порожнини до складних судинних досліджень та ехографії серця. Датчики спроектовані з використанням найновітніших матеріалів та технологій, що забезпечують широкий частотний діапазон та високу чутливість. Допоміжні технології дозволяють оптимізувати зображення, налаштувати його під індивідуальні особливості кожного. Проведення автоматичних розрахунків, постобробки зображень, зручного зберігання ехограм значно полегшує роботу. Поєднання сучасного дизайну та режимів з преміум технологіями формування зображення надає неперевершену впевненість в результатах діагностики навіть в самих складних випадках.

ультразвукова діагностична система

Персонал

Провідний спеціаліст центру – Кривенко Наталія Євгенівна, лікар вищої категорії, спеціаліст з ультразвукової діагностики та радіології. Стаж за фахом 24 роки.

В 1998 році закінчила Національний медичний університет ім. акад. О.О. Богомольця. Проходила інтернатуру по радіології та спеціалізацію з ультразвукової діагностики на базі кафедри променевої діагностики Національної медичної академії післядипломної освіти ім. Шупіка (1998 – 1999 р.) 1998 – 2007, 2022 - робота в Національному інституті раку ( раніше – Інститут онкології АМН України) 2007 – 2011 – робота в лікарні сучасної онкологічної допомоги ЛІСОД, очолювала відділення променевої діагностик лікарні. 2018, 2021 – онкологічна клініка Спіженка Консультації з УЗД в різних медцентрах м. Києва. Жителі Голосіївського району можуть знати лікаря по роботі в МЦ Андроцентр, Олімед. За цей час оволоділа більшістю методик УЗД , в. т.ч. окрім внутрішніх органів, дослідження судин, серця, легень, суглобів, м’яких тканин та лімфовузлів та ін. Проходила стажування в клініках м. Грац ( Австрія) та Тель-Авів ( Ізраїль). Член Європейської асоціації радіологів, Асоціації радіологів України та Української Асоціації фахівців з ультразвукової діагностики. Учасник багатьох професійних конференцій за напрямком «Радіологія». Автор понад 20 друкованих праць. Працюємо за міжнародними стандартами.

Наші адміністратори завжди готові відповісти на ваші запитання, записати на УЗД та розповісти про необхідну підготовку.

Записатися на прийом